test

Eurobuild Awards 2011

nagroda
8 grudnia 2011 r. w trakcie gali Eurobuild Awards 2011 Cross Point Łódź został laueratem nagrody - Najlepszy Biurowiec w Polsce 2011 roku (według Najemców). Serdecznie dziękujemy wszystkim Najemcom za uznanie starań włożonych w to aby czuli się dobrze i komfortowo w naszym biurowcu. 


Cross Point Łódź, projekt zrealizowany przy al. Śmigłego-Rydza 20 przez dewelopera - Mermaid Properties Sp. z o.o., zakłada rewitalizację i rozbudowę budynku byłych Zakładów Odzieżowych im. Adama Próchnika, oraz przekształcenie go w nowoczesny biurowiec klasy A, który oferuje na 9 kondygnacjach elastyczną w aranżowaniu przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 12 500 m2.
Przebudowa polegała m.in. na dodaniu dwóch nowych kondygnacji, wysokiego 6-metrowego, reprezentacyjnego holu z wewnętrznym atrium na poziomie pierwszego piętra oraz z otwarciem na użytkową kondygnację -1, w której urządzona jest restauracja i centrum fitness.

Zakończenie prac modernizacyjnych, rozpoczętych od prac rozbiórkowych w listopadzie 2007 roku i oddanie budynku do użytku nastąpiło w IV kwartale 2009 roku.
Najemcy będą mogli skorzystać z korzyści płynących z prowadzenia działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Według zapewnień władz ŁSSE, nie ma przeszkód dla objęcia Cross Point Łódź statusem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Więcej o możliwościach i ulgach dla Przedsiębiorcy, prowadzącego działalność w SSE - www.sse.lodz.pl