test
powrót

Lokale użytkowe

GALERIA

LOKALIZACJA

W ofercie pozostał ostatni lokal usługowy na osiedlu River House!

 

Oferta sprzedaży:

lokal nr 2 - 118,12 m² - 5 519 zł / m²

Oferta wynajmu: 65 zł / m² netto

 

W ofercie MERMAID PROPERTIES znajdują się 3 lokale usługowe, usytuowane po zewnętrznej stronie osiedla River House. Wszystkie lokale mają 4,24 m wysokości, są wyposażone w szklane drzwi antywłamaniowe, monitorowane i chronione przez 24h. Na uwagę zasługują duże okna o wysokości 3,72 m, co gwarantuje bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym. Łatwy dostęp do pomieszczeń z zewnątrz, bez konieczności przechodzenia przez wewnętrzny dziedziniec osiedla, a także naziemne miejsca parkingowe, usytuowane naprzeciwko drzwi wejściowych, stanowią niewątpliwie ułatwienie dla przyszłych pracowników i klientów.

Zgodnie z założeniami planistycznymi władz stolicy, obszar w którym znajduje się osiedle River House, jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności. Wszystkie zmiany związane są z budową ulicy Czerniakowska- Bis, która będzie biegła na południe w kierunku trasy Siekierkowskiej, łącząc Trasę Siekierkowską z ulicą Gagarina.

Intensywny rozwój ulicy Bluszczańskiej a także planowana rozbudowa sieci połączeń komunikacyjnych wciąż przyciągają nowych inwestorów. Do istniejących kompleksów mieszkaniowych, wybudowanych przez Dom Development, APM, Mermaid Properties, spółdzielnię mieszkaniową SAM 81, dołączają w szybkim tempie nowe inwestycje powodując, że okolica nabiera zupełnie nowego charakteru, stając się jedną z bardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy.